ساختار منسوج DELTAPEAK (سمت چپ) و ساختار بافته شده DELTAPEAK (سمت راست)

Teijin، پارچه های نایلونی را برای کاربردهای بیرونی و لباس های ورزشی ارائه می دهد

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

کارخانه تبدیل محصولات لیف گروه Teijin(توکیو، ژاپن)، به تازگی خبر داده که مواد پایه نایلونی جدید و منسوجات مربوطه را بوسیله متناسب کردن تکنولوژی محصولات پلی استری به خوبی تثبیت شده کارخانه برای مواد نایلونی توسعه داده است.

ترجمه شده توسط مهندس مسعود طایفی

محصولات به تازگی توسعه یافته، کارکرد بالای محصولاتی همچون وزن کم، مدیریت رطوبت، ضد شفافیت و نرمی (با حفظ خواص الیاف نایلون تهیه شده بوسیله گروه Chain Yarn سازندگان نایلون تایوان) پیشنهاد می دهند.

 

DELTAPEAK®

این نایلون بافته شده جدید و پارچه های مربوطه برای کاربردهای بیرونی (لباس های ورزشی) مناسب هستند. مزایای DELTAPEAK شامل وزن کم، نرمی، ضد-شفافیت، قابلیت کشش، مقاومت به پارگی و تنومندی مفید به لطف تراکم آن و سطح صاف بافته می شود.

 ساختار منسوج DELTAPEAK (سمت چپ) و ساختار بافته شده DELTAPEAK (سمت راست)
ساختار منسوج DELTAPEAK (سمت چپ) و ساختار بافته شده DELTAPEAK (سمت راست)

 

WAVERON™

ویژگی الیاف نایلون جدید Teijin، شکل سطح مقطع منحصر به فرد شامل 4 راس هموار است که ضد شفافیت، مدیریت رطوبت و خشک کنندگی سریع را بهبود می دهند. بعلاوه، مشخصات اصلی نایلون ها نرمی، کارایی جذب رطوبت، مقاومت سایشی و احساس خنکی در لمس را عرضه می کنند. الیاف نایلون WAVERON برای استفاده در پوشش یوگا و پوشاک فشرده سازی (مترجم: مثل گن های لاغری و دیگر لباس های که برای متناسب سازی اندام استفاده می گردد) زمانیکه مخلوط شده با الیاف یوتان مناسب است.

WAVERON™
WAVERON™

ترجمه شده توسط تیم پلیمرپلاس (Polymerplus.ir)

انتشار مطالب با ذکر نام پلیمرپلاس و لینک این صفحه بلامانع است.

این مطلب را هم بخوانید:  ساختارهای پرینت شده سه بعدی که شکل هایشان را به یاد دارند!

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *